Výsledky finále

Baťova manažerská olympiáda zná své letošní vítěze

V pátek 16. června se konalo finále Baťovy manažerské olympiády devátého ročníku soutěže pro žáky 3. ročníků SŠ. Pozdravit středoškoláky přišel i děkan Fakulty managementu a ekonomiky  doc. David Tuček. Každoročně se olympiády účastní kolem 100 středních škol z ČR a SR. Letos se zúčastnilo předkola celkem 1897 studentů z 98 středních škol a  68 nejlepších žáků dorazilo do Zlína na finále osobně.

Finálový den se konal přímo v prostorách UTB. Přihlášení studenti prošli náročnými testy, které byly připraveny v elektronické podobě, a to v předkole i ve finále, z matematiky a logiky, všeobecného světového přehledu, ekonomiky, managementu, marketingu a angličtiny. Po testu, který se konal tradičně v knihovně UTB, měli účastníci možnost vyzkoušet si návštěvu vysokoškolské menzy a prohlédnout si Zlín. Třicet nejlepších z nich obdrželo drobné dárky a kromě památečního diplomu také přijetí na Fakultu managementu a ekonomiky pro akademický rok 2019/2020 bez přijímacích zkoušek. Olympiádu připravují každoročně studenti FaME. Mezi šesti nejlepšími účastníky letošního ročníku byla jedna dívka a pět kluků, tato šestice obdržela i památeční mikinu UTB. Všem účastníkům gratulujeme a všem, kteří nám pomáhali tento den uskutečnit také.

Odkaz na výsledné pořadí naleznete ZDE